Teachers Flow

مدرس گرامی،

در این صفحه، فرم مربوط به اطلاعات آموزش مورد نظر شما قرار دارد؛ همچنین می توانید توضیحات مربوط به پلن های مالی را مطالعه نمایید.

شرایط مالی و اطلاعات پرداخت

در لینک زیر اطلاعات مربوط به پلن های مالی فرادرس، قرار دارد. می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید و توضیحات مربوطه را مطالعه نمایید.

پلن مالی آموزش های فرادرس – کلیک کنید.

تکمیل فرم پیشنهاد طرح درس و سرفصل

در ادامه فرم مربوط به آموزش پیشنهادی شما آمده است که می توانید آن را تکمیل نمایید.

اطلاعات فردی مدرس
نام و نام خانوادگی * پست الکترونیک * تلفن همراه *

توجه: لطفاً در تمام فرم ها، از آدرس ایمیل یکسانی استفاده نمایید. آدرس ایمیل، به نوعی نقش نام کاربری و کد مولف در پایگاه داده مولفین فرادرس را بازی می کند و لطفاً بیشترین توجه به صحت آن صورت پذیرد.

مدرک و وضعیت تحصیلی: *

رشته تحصیلی: *


اطلاعات آموزش پیشنهادی

عنوان فارسی آموزش *

مقدمه، هدف، اهمیت و ضرورت رسیدن به این هدف *

مفید برای رشته های ... *

سرفصل های آموزش *
لطفاً سرفصل ها را با جزئیات، در کادر زیر بنویسید. (لطفا سرفصل های هماهنگ شده را از ایمیل خود کپی کنید و در کادر زیر پیست نمایید.)

مدت زمان نهایی آموزش *
نکته: با توجه به اینکه آموزش ها به صورت ضبط ویدئویی می باشد؛ در این حالت زمان اتلافی همانند توضیح چند باره ی موضوع، سوال دانشجو و ... وجود ندارد و کل زمان آموزش به صورت خالص، صرفا برای آموزش اختصاص می یابد. در چنین حالتی، محصول نهایی معادل یک دوره عمومی ۴۰ ساعته به راحتی در حدود ۱۰ تا ۱۵ ساعت آموزش خالص ویدئویی قابل ارائه می شود. لطفاً در ارائه زمان این نکته را مد نظر قرار دهید.
ساعت

تجربه قبلی شما در این آموزش و تسلط بر سرفصلهای ارائه شده *
لطفاً تجربیات آموزشی، پژوهشی، کار در صنعت، میزان تسلط و ... خود را که در زمینه آموزش سرفصلهای ارائه شده در بالا هستند، در کادر زیر وارد نمایید


عناوین تالیف مرتبط با آموزش

اگر کتب و مقالات (چاپی و آنلاین) منتشر کرده اید که مرتبط با موضوع تدریسی شما می باشند؛ آنها را در ادامه لیست نمایید.

توجه: در بخش «لینک اطلاعات تکمیلی»، اطلاعات مرتبط با موضوع نشر را که قابل مشاهده به صورت آنلاین می باشد، به صورت لینک قرار دهید. مثلاً اگر مقاله باشد، لینک به خلاصه آن مقاله در پایگاه داده های علمی باشد و اگر کتاب فارسی باشد، لینک به مشاهده سند در کتابخانه ملی و یا یکی از سایت های فروش کتاب و یا سایت موسسه نشر کننده باشد.

عنوان نوع سند لینک اطلاعات تکمیلی


مراجع و مقالات مورد استفاده *

نوع تدریس *


اصالت سرفصل ها و توضیحات:

اصالت سرفصل ها: با ارسال سرفصل و توضیحات درس (مقدمه، اهداف و طرح آموزش) در این فرم، تایید می شود که سرفصل ها و توضیحات ارسالی نتیجه بررسی و تجربه آموزشی مستقل مدرس بوده است و برداشت و کپی غیرمجاز از نوشته های عمومی و غیرعمومی (چاپی و آنلاین) مرتبط با موضوع که ناقض حقوق مولف دیگر باشد، صورت نگرفته است.

پیش انتشار سرفصل ارسالی: سرفصل های دریافتی، پس ازعقد قرارداد،ممکن است در فرادرس به صورت اولیه منتشر شوند تا در بازه هماهنگی برای تهیه و انتشار آموزش، دانشجویان امکان پیش ثبت نام را داشته باشند و اولویت تهیه آموزش با توجه به استقبال دانشجویان، مشخص شود. پس از تایید اولیه و پیش انتشار آموزش، حتی در صورتی که امکان همکاری مدرس با مجموعه یا مجموعه با مدرس فراهم نشود، امکان حذف سرفصل منتشر شده در فرادرس امکان پذیر نخواهد بود.توضیحات:

عنوان ایمیل فرم: پیشنهاد طرح درس و سرفصل - عنوان فارسی آموزش - نام و نام خانوادگی