مدرس گرامی؛

به منظور فراهم آمدن اطلاعات تکمیلی برای انتشار آموزش شما، لطفا فرمی را که در ادامه آمده است، تکمیل نمایید.

 

اطلاعات شخصی *

نام و نام خانوادگی پست الکترونیک تلفن همراهاطلاعات مرتبط با آموزش

عنوان فارسی و کامل آموزش: *
لطفا در این قسمت عنوان کامل آموزش خود را به فارسی وارد نمایید. مثال: فیلم آموزشی حل مسأله دیسپاچینگ اقتصادی با در نظر گرفتن قیود عملیاتی ژنراتور توسط الگوریتم PSO تو در تو


عنوان فارسی و کوتاه آموزش: *
لطفا در این قسمت عنوان خلاصه آموزش خود را به فارسی وارد نمایید. مثال: حل مسأله دیسپاچینگ اقتصادی با قیود عملیاتی ژنراتور توسط الگوریتم PSO تو در تو


عنوان انگلیسی و کامل آموزش: *
لطفا در این قسمت عنوان کامل آموزش خود را به انگلیسی وارد نمایید. مثال: Economic Dispatching Considering Generator Operational Conn-strained Using Nested PSO


عنوان انگلیسی و خلاصه آموزش: *
لطفا در این قسمت عنوان خلاصه آموزش خود را به انگلیسی وارد نمایید. مثال: Economic Dispatching Using Nested PSO


لینک پیش ثبت نام آموزش: *
آموزش شما قبلا به صورت پیش ثبت نام در فرادرس منتشر شده است. لطفا با مراجه به وب سایت فرادرس (+) لینک پیش ثبت نامی خود را در کادر زیر وارد نمایید.


خلاصه ای از آموزش: *

لطفاً بخش خلاصه آموزش را به صورت کامل ارسال نمایید. خلاصه آموزش همانند بخش خلاصه یک مقاله باید چکیده ای از محتوای آموزش را نشان دهد؛ به گونه ای که دانشجویان با مطالعه خلاصه آموزش بتوانند تصمیم بگیرند که آیا این آموزش برای آنها مفید خواهد بود یا نه.

توجه: خلاصه آموزش در کنار اشاره به اهمیت موضوع باید دلیل نیاز به استفاده از آموزش تهیه شده توسط مدرس را نشان دهد. مثلاً بگوید که چرا پیشنهاد می شود از میان دهها روش یاد گرفتن این موضوع؛ از این آموزش فرادرسی استفاده شود. آیا مزیت خلاصه بودن (آموزش در زمان کوتاه) را دارد؟ یا نه مزیتش جامع بودن است. یا نه مطالبی گفته شده است که در غالب کتب یافت نمی شود.

مثلاً: خلاصه آموزش یک فرادرس در مورد «طراحی در اتوکد»، هم باید بگوید که اصولاً چرا یادگرفتن «طراحی در اتوکد» نیاز است و هم بیان کند که چرا استفاده از فرادرس تهیه شده (اگر بهترین راه نباشد)، یکی از بهترین راههای یادگرفتن این موضوع است.

خلاصه اینکه دو محور اساسی در خلاصه آموزش مد نظر است.
۱) اهمیت یادگرفتن خود موضوع و مبحث
۲) دلیل مناسب بودن فرادرس تهیه شده برای یادگیری این مبحث

برای نمونه ای از خلاصه آموزش می توانید لینک های زیر را مشاهده نمایید.


سرفصل نهایی آموزش: *

سرفصل‌های نهایی یک آموزش می تواند تفاوت‌هایی با سرفصل اولیه آموزش داشته باشد. لطفا سرفصل‌های نهایی آموزش خود را در کادر زیر وارد نمایید.

نکته: مطابق استاندارهای فرادرس، محتوای هر یک ساعت آموزش، باید در حداقل ۶ بند نوشته شود.

مثال: یک نمونه از سرفصل‌های مناسب آموزش را می‌توانید در این لینک (+) مشاهده نمایید.


کلید واژه های آموزش

کلید واژه های فارسی مرتبط با آموزش: *

لطفا کلید واژه ها، کلمات کلیدی کاملا مرتبط با آموزش، شامل کلمات کلیدی عناوین آموزش، شاخه و رشته مربوطه، نرم افزار های مربوطه، گرایش و رشته های وابسته و ... باشد.


    اهمیت کلید واژه ها:
    ممکن است که فردی به دنبال آموزش «مدارهای منطقی» باشد. اما به جای آن، عنوان مشابه «طراحی دیجیتال» را جستجو کند. کلیدواژه ها را در حقیقت می توان معادل جستجو های احتمالی مرتبط با این آموزش دانست. اگر آموزش شما، «طراحی در اتوکد» است؛ ممکن است جستجوی چه عبارات نامشابهی، مرتبط با این آموزش باشد؟


    مباحث جزئی در کلیدواژه:
    اگر موضوع درس «حساب دیفرانسیل» باشد؛ کلیدواژه ها لزوماً عناوین مشابه و معادل عنوان دقیق سرفصل (مثلاً «حسابان») نمی باشند. ممکن است، فردی به دنبال «تعریف نقطه عطف» یا «تفاوت مینیمم محلی و مینیمم مطلق» باشد و آموزش کنونی به این مباحث اشاره کند.

لطفاً بیشترین کلیدواژه های پیشنهادی را در این بخش بنویسید.


کلید واژه های انگلیسی مرتبط با آموزش: *

لطفا کلید واژه های انگلیسی مرتبط با عناوین آموزش، نرم افزارها و ... را وارد نمایید.

لطفاً توضیحات «کلیدواژه های فارسی» را در این مورد ببینید. کلیدواژه های انگلیسی را می توانید، به عنوان معادل انگلیسی کلیدواژه های فارسی نیز بنویسید.


نگارش های مختلف مرتبط با عنوان آموزش: *

داشتن این نوع نگارش ها کمک خواهد کرد تا دانشجویانی که با نوشتار متفاوت دنبال محتوای آموزشی تالیفی شما هستند بتواند به آن برسند.

مثال: CorelDRAW نرم‌افزای برای طراحی می باشد. این نرم‌افزار در زیان فارسی به دو صورت «کورل» و «کُرل» نوشته می شود. لطفا اگر آموزش شما نوشتارهای مختلفی داد در کادر زیر وارد نمایید.


دسته بندی آموزش

مناسب برای سطوح تحصیلی *


مناسب برای *


پیش نیازهای علمی *


در صورتی که در آموزش از نرم افزار استفاده کرده اید، نام و نسخه آن را بنویسید و به صورت کوتاه میزان وابستگی آموزش به این نسخه را بیان نمایید.


دسته بندی پیشنهادی

انتخاب دسته آموزش فرادرس
لطفاً با مراجعه به این لینک (+) از میان دسته های آموزش موجود، مناسب ترین دسته های مرتبط با آموزش خود را انتخاب نمایید. امکان انتخاب حداکثر ۵ دسته وجود دارد.

ردیف نام دسته لینک دسته در فرادرس
۱
۲
۳
۴
۵پیشنهاد دسته جدید
ممکن است که آموزش شما، مناسب با دسته بندی جدید باشد که هم اکنون میان دسته بندی های فرادرس موجود نیست. می توانید هر نوع دسته بندی جدید را در جدول زیر لیست نمایید.

نام دسته جدید پیشنهادی توضیح و دلیل نیاز به دستهآموزش های پیشنهادی
لطفاً با مراجعه به وبسایت فرادرس و بررسی همه فرادرس ها در این لینک (+)، از میان آموزش های موجود در فرادرس، حداکثر ۵ آموزش را مشخص نمایید که:

  • نزدیکی زیادی از نظر حیطه محتوایی، به آموزش شما دارند.
  • احتمالا افراد استفاده کننده از این فرادرس ها، تمایل به استفاده از آموزش شما نیز دارند.


ردیف عنوان آموزش لینک آموزش در فرادرس
۱
۲
۳
۴
۵


پیشنهاد طرح تصویر

لینک های پیشنهادات طرح تصویر:

لطفا چند تصویر نمونه از اینترنت را که تمام یا بخشی از آموزش شما را نمایندگی می کنند، یافته و در لینک آنها را در کادر زیر وارد نمایید.


اگر تصویر بر روی کامپیوترتان است، می توانید:

۱) تصاویر را در یکی از سایت های اشتراک گذاری عکس آپلود نمایید و لینک آنها را در کادر زیر وارد نمایید.
۲) یا این که در پاسخ به ایمیل تاییدیه دریافتی از تکمیل این فرم، تصویر یا تصاویر را به پیوست (attach ایمیل) ارسال نمایید.


معیارهای تصاویر:

۱) تصاویر با کیفیت بالا باشند.
۲) تصاویر «به صورت نمادین» با موضوع آموزشی مرتبط باشند. گویی شما برای تصویر جلد یک کتاب می خواهید تعدادی تصویر پیشنهاد دهید.

مثلاً برای درس سازه، شاید تصویر یک سد بزرگ مناسب باشد.
یا برای یک موضوع نرم افزاری، شکلی زیبا از خروجی یکی از پروژه ها و نیز لوگوهای نرم افزارها


توضیحات:
لطفاً در بخش توضیحات بنویسید که تصویر چه چیزی را نشان می دهد. این به طراحی گرافیکی ما کمک خواهد کرد که طرحی پرمحتوا را بر مبنای توضیحات شما، اجرا نماید.

ردیف لینک تصویر توضیح
۱
۲
۳
۴
۵


کد‌ها، پروژه‌ها و یادداشت‌های تدریس

لطفا در مورد نحوه دسترسی به کدها و پروژه‌های اجرا شده در حین آموزش توضیحاتی در کادر زیر وارد نمایید. *

توضیح: لطفا اطلاع دهید که این فایل ها در کنار فایل های ویدئوی آموزش تحویل داده شده اند یا به روش دیگری توسط شما به بخش نشر ارسال شده اند و یا ارسال خواهند شد.

توجه: اگر پروژه‌ای به صورت عملی و یا کد نویسی به همراه آموزش انجام نشده است، می‌توانید در داخل کادر به این موضوع اشاره کنید.


لطفا در مورد نحوه دسترسی به فایل یادداشت‌های حین تدریس (پاورپوینت، فایل‌های ارائه و ...) توضیحاتی در کادر زیر وارد نمایید.

توضیح: لطفا اطلاع دهید که این فایل ها در کنار فایل های ویدئوی آموزش تحویل داده شده اند یا به روش دیگری توسط شما به بخش نشر ارسال شده اند و یا ارسال خواهند شد.


عنوان ایمیل فرم: اطلاعات مورد نیاز برای نشر نهایی - نام و نام خانوادگی - عنوان کوتاه آموزش