۱) پیشنهاد تهیه آموزش در فرادرس

اگر آموزش پیشنهادی شما میان آموزش‌های کنونی و یا در حال تهیه فرادرس که در این لینک (+) لیست شده‌اند، نمی‌باشد، شما می‌توانید پیشنهاد تهیه آن را مطرح نمایید. ما بر حسب میزان درخواست‌ها، انتشار آنها را پیگیری خواهیم کرد.

پیشنهاد تهیه آموزش در فرادرس – کلیک کنید

 

۲) نظرسنجی آموزش‌ها

 از آنجایی که همیشه نظرات و انتقادات دیگران موجب رفع نواقص و افزایش کیفیت خدمت‌رسانی در تمامی زمینه‌ها شده است؛ ما نیز از این گزینه مستثنی نیستیم و به منظور افزایش کیفیت آموزش‌ها و همینطور گسترش زمینه فعالیت خود به نظرات سازنده شما عزیزان نیازمندیم.

نظرسنجی آموزش‌ها – کلیک کنید

 

۳) درخواست تغییر نام کاربری

فرآیند تغییر نام کاربری توسط مدیرسایت فرادرس و حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری انجام می گیرد.

درخواست تغییر نام کاربری – کلیک کنید

 

۴) درخواست رسیدگی به تغییرات سفارش

در صورتی که سفارش شما به اشتباه ثبت شده است و درخواست تغییر در سفارش خود را دارید می‌توانید فرم زیر را تکمیل نمایید، همکاران ما در اولین فرصت به درخواست شما رسیدگی میکنند.

درخواست رسیدگی به تغییرات سفارش – کلیک کنید

 

۵) تضمین کیفیت آموزش

کیفیت، خط قرمز تهیه و نشر آموزش ها در فرادرس می باشد. به گونه ای که نشر یک آموزش در فرادرس از مراحل مختلف بررسی و بازبینی علمی و فنی عبور می کند.

تضمین کیفیت آموزش – کلیک کنید

 

۶) هدیه آموزشی بیان نظر

شما می‌توانید با بیان نظر خود در مورد آموزش‌های فرادرس کمک کنید که خوبی‌ها و نقاط قوت آموزش‌ها مشخص شده و روز به روز بیشتر شوند و در مقابل نقاط ضعف آموزش‌ها با دیده شدن، رفع شده و گام به گام کمتر شوند.

هدیه آموزشی بیان نظر – کلیک کنید

 

۷) مخاطبین افغانستان

همراهان همیشگی فرادرس، از آنجایی که بیشترین تعداد دانشجویان غیرایرانی فرادرس را دانشجویان کشور همسایه، از جمله کشور افغانستان تشکیل می‌دهند، مفتخر هستیم به اطلاع برسانیم، در یک گام دیگر از بهبود دسترسی به آموزش های فرادرس، بستر اختصاصی ثبت سفارش برای کشور افغانستان، تهیه شده است.

مخاطبین افغانستان – کلیک کنید

 

۸) هدیه آموزشی

آرمان فرادرس گسترده کردن هر چه بیشتر دایره آموزش دانشگاهی در ایران و ارائه بهترین درس‌ها و آموزش‌ها به دانشجویان علاقه‌مند می‌باشد.

هدیه آموزشی – کلیک کنید